more

Wheely 5: Armageddon Wheely 5: Armageddon 4.5 Wheely 4: Time Travel Wheely 4: Time Travel Mały czerwony samochód, Wheely, nastąpiły pewne naprawy technologicznie. Tak wysoki technika, w rzeczywistości, że został on przypadkowo wypaczony ... 4.4 Bullet Fury Bullet Fury Zwiedzanie kompleksu wojskowego i uważaj na nie daj się złapać. Zastrzel wszystkich przeciwników, można natknąć się w tej grze 3D strzelanka. Uruch... 4.3 King's Return King's Return Zła wiedźma ma skradzione Twoje Królestwo. Teraz musi pomóc king powrócić z jego pistoletu i Przejmij tronu. Można strzelać magiczne popleczników w... 4.3 Metal Animals Metal Animals Może człowiek akwarium z różnych zwierząt i pokonać wszystkich przeciwników i szefów koniec? Wybierz które zwierzęta Metal powinien człowiek akwari... 10 3 Pandas in Japan 3 Pandas in Japan 4.4 The Milk Quest The Milk Quest Pomóż kotu na jego poszukiwanie mleka! Kliknij na przedmioty, aby poprowadzić ten kot przez świat. 4.8 Escape Plan: Dragon Castle Escape Plan: Dragon Castle Pewnego ranka obudził się i znaleźć się w dziwnym miejscu. To zamek creepy, ale najgorsze to zamek smoka. Trzeba się stąd jak najszybciej. Zbieraj ... 4.8 Wingmen Wingmen Świat jest pod inwazji obcych i teraz nadszedł czas, aby przejąć! W tą niesamowitą grę war będą zajęte jako generał najemników pilotów, które musi ... 4.2 Messi Cr7 Saw Game Messi Cr7 Saw Game Zła Piła zdobył Messi i Cristiano Ronaldo. Teraz oni muszą zagrać w grę zapisać Brazylia World Cup 2014. Kliknij na obiekty wewnątrz ten punkt i kl... 4 Score the Goal Score the Goal Aby cele w tym zabawy fizyka piłki nożnej gra logiczna. Ten mecz ma ponad 70 poziomów, które zapewnią Ci rozrywkę dla godzin! Trzeba tylko zdobyć b... 4.2 Bubble Meadow 2 Bubble Meadow 2 W tej grze bubbleshooter Bubble łąka 2 ty musi się pozbyć wszystkie pęcherzyki. Bańka łąka 2 to strzelanka bańki piękne. Musisz strzelać pęcherzyki... 4.3 Miley Cyrus Wrecking Ball Dress Up Miley Cyrus Wrecking Ball Dress Up Miley Cyrus jest nadal wahadłowy na jej Wrecking Ball, podczas gdy dasz jej całkowitym przebudowaniu. W tym dressup gra, którą można Ubierz Miley C... 4.3 Rescuenator Rescuenator Można zapisać każdy z niebezpieczny ogień? Uratować ludzi innoect! Poprowadzi ich do windy, a schody, wyczyść wszystkie przeszkody i je bezpiecznie... 1 Where Is 2014 Where Is 2014 Sylwester był wielki i wszystkich, ale gdzie jest 2014? Znaleźć go lub ją w ten punkt i kliknij opcję gra przygodowa. 1

Oj kochanie, nie ma Flash Player

Pobierz i zainstaluj najnowszą odtwarzacz Flash firmy tutaj .

Katy Perry Rescue

Katy Perry Rescue

4.8 239
Głosów

Opis

Katy Perry, znany piosenkarz, został porwany przez evil Mumia. On jest utrzymywanie jej niewoli wewnątrz Piramida niebezpiecznych pułapek. Cody Jones musi teraz pomoc na ratowanie jej przed jest zbyt późno!

Kontrola

Zagraj w tę grę za pomocą myszki.
W tym wskaż i kliknij gra przygodowa, które musisz kliknąć na obiekty i osób do interakcji. Excecute różne polecenia aby Twój sposób za pośrednictwem tej grze online.

Zostaw komentarz

140