more

Wheely 6: Fairytale Wheely 6: Fairytale W ten nowy raty w serii Wheely mały czerwony samochód Wheely i jego dziewczyna magicznie przewożono do krainy baśni przez złego czarnoksiężnika. Wa... 4.4 Delicious: Emily's Home Sweet Home Delicious: Emily's Home Sweet Home Odkryj pyszne - Emilys Strona główna Sweet Strona główna Deluxe i pomóc naprawić OMalleys się ich wymarzonego domu! Po serdecznym przywitaniu nie... 4.3 3 Pandas in Fantasy 3 Pandas in Fantasy 3 pandy są z powrotem do nowej przygody, tym razem w parku rozrywki Fantasy Land. Możesz pomóc trzy pandy znaleźć drogę przez każdy poziom? Wspólni... 4.3 Go Robots 2 Go Robots 2 Próbować wobec kierować zarówno roboty do platformy. Można wyczyścić wszystkie przeszkody i niższe mostów? Także trzeba będzie znaleźć sposób, aby ... 4 Adventure Capatalist Adventure Capatalist W tej grze kapitalizm zacząć stoisko z lemoniadą pokorny. Swój sposób pracy i dywersyfikacji portfela. Wkrótce zaczniesz przyciąga inwestorów i men... 4 Eierrace Eierrace Uruchomić jaj się w powietrze, aby chwycić gałązka. To sprawi, że drabina. Może masz jaja do drabiny? Spróbuj zrobić to w jak najmniejszej ilości r... 4.3 Love Burger Love Burger Pracujesz w restauracji Burger Miłość Burger. Wymagania duży i agresywny facet przychodzi i przynieść mu czekoladki dla swojej dziewczyny. Albo on ... 4.1 Baby Hazel Science Fair Baby Hazel Science Fair Nadszedł czas na nowe przygody dziecka Hazel! Baby Hazel i przyjaciółkami są przygotowania do prezentacji na targach nauki. Każdy, kto sprawia, że ... 4.2 Chompy The Greedy Crocodile Chompy The Greedy Crocodile Chompy jest chciwy krokodyla, który jest zawsze na polowanie na monety. Pomóż mu znaleźć jak najwięcej w tej grze online skoki. 4.2 Sonic on Clouds Sonic on Clouds W tej bardzo zabawna gra wszystko co musisz zrobić jest skakać tak szybko, jak można chwycić wszystkie monety, zanim chmury znikną. Trzeba zbierać ... 4.2 Egg Knight Egg Knight Po latach tłumienia przez szeregi armii Rycerze Kolumba jajko wreszcie mają szansę być wolna. Wcielamy się w Kijowie, prorok z przyszłości. Twoim z... 4.2 Spy 2 Spy 2 Infiltracji konkurenta i odkryj swoje najgłębsze tajemnice. Musi to zrobić z ukrycia, nie musi być postrzegane! Mieszanka z dowolnego obiektu i nie... 4.2 Polar Escape Polar Escape Jesteś uwięziony w stacji Biegun Południowy. Spróbuj uciec tak szybko, jak to możliwe, zanim czas się skończy. Szukaj wskazówek do rozwiązania zaga... 3.7 Miley Cyrus Wrecking Ball Dress Up Miley Cyrus Wrecking Ball Dress Up Miley Cyrus jest nadal wahadłowy na jej Wrecking Ball, podczas gdy dasz jej całkowitym przebudowaniu. W tym dressup gra, którą można Ubierz Miley C... 4.1 Paper Doors Escape Paper Doors Escape Zrewidować pod kątem ten ukryty klucz i Otwórz drzwi papieru. Ten klucz jest ukryty w trudnych miejscach. Każde drzwi otwiera nowy dom i wzrost poz... 4

Oj kochanie, nie ma Flash Player

Pobierz i zainstaluj najnowszą odtwarzacz Flash firmy tutaj .

Katy Perry Rescue

Katy Perry Rescue

8.7 239
Głosów

Opis

Katy Perry, znany piosenkarz, został porwany przez evil Mumia. On jest utrzymywanie jej niewoli wewnątrz Piramida niebezpiecznych pułapek. Cody Jones musi teraz pomoc na ratowanie jej przed jest zbyt późno!

Kontrola

Zagraj w tę grę za pomocą myszki.
W tym wskaż i kliknij gra przygodowa, które musisz kliknąć na obiekty i osób do interakcji. Excecute różne polecenia aby Twój sposób za pośrednictwem tej grze online.

Zostaw komentarz

140