more

Five Nights at Freddy's 4 Five Nights at Freddy's 4 Pięć dni w Freddyego 4 jest prequelem drugiej części tej ekscytującej grozy wskaż i kliknij gra przetrwania. W czwartej odsłonie okropności Freddy... 4.3 Wheely 2 Wheely 2 Wheely mały czerwony samochód jest w miłości z różowy samochód. Niestety jego dziewczyna ma został odholowany przez Laweta. Możesz pomóc Wheely ją ... 4.4 Solitaire Classic Easter Solitaire Classic Easter 4.1 Easter Bedroom Design Easter Bedroom Design 4.3 Jingle Tapper Jingle Tapper Wybierz Dzwonek Bożonarodzeniowy, aby zyskać więcej karmy i zbieraj prezenty. Użyj punktów można zarobić na zakup uaktualnień, które pozwoli Ci zgr... 4.3 Happy Halloween Match 3 Happy Halloween Match 3 Dopasować trzy lub więcej halloweenowe potwory w tym zabawa klejnotami match3 gry. Jeśli połączyć 4 lub 5 wiedźmy, wampiry, mumie, dynie i inne sym... 3.9 Specter Knight Specter Knight Możesz pomóc magia rycerz znaleźć drogę poprzez wiele pięter lochu i pokonać złego maga Maji? Będziesz musiał zabić wiele z jego sługusów po drodze... 4.1 Baby School Uniform Design Baby School Uniform Design Można uszyć nowy strój dla dziecka? Po pierwsze pomiarów dziecka, aby upewnić się, że strój będzie pasował. Następnie wybrać ładny materiał do korz... 4.3 Sweet Revenge Sweet Revenge Twoje dzieci są naprawdę hiper z cukierkami, że wciąż otrzymuję w cukierni w mieście, i to doprowadza nakrętki gniewnych Tato! Szukajcie cukierni i... 4.1 Zombo Buster Rising Zombo Buster Rising 4.1 Lost Golem Lost Golem Wódz indian zwróciła się do wyszukiwania niektórych elementów. Gdy ci się udało będą ci wychodzić na dzikim zachodzie. W ten punkt i kliknij opcję ... 4 Steak and Jack Steak and Jack Pomoc znajomych stek i Jack dostarczają mleko do farmy. Istnieje wiele przeszkód na drodze, ale ptak gniazdo można wypełnić te kolory. Sprawić, że ... 4.3 Killer Escape 3 Killer Escape 3 Uciec od straszny środowiska w tym straszne punkt i kliknij gry. 1 Egg Knight Egg Knight Po latach tłumienia przez szeregi armii Rycerze Kolumba jajko wreszcie mają szansę być wolna. Wcielamy się w Kijowie, prorok z przyszłości. Twoim z... 4.2 2048Threes 2048Threes 2048threes jest grą opartą na 2048 & trójek! Twoim celem jest, aby przesunąć bloki i połączyć je w numerze 2048. 4.2

Oj kochanie, nie ma Flash Player

Pobierz i zainstaluj najnowszą odtwarzacz Flash firmy tutaj .

Katy Perry Rescue

Katy Perry Rescue

8.7 239
Głosów

Opis

Katy Perry, znany piosenkarz, został porwany przez evil Mumia. On jest utrzymywanie jej niewoli wewnątrz Piramida niebezpiecznych pułapek. Cody Jones musi teraz pomoc na ratowanie jej przed jest zbyt późno!

Kontrola

Zagraj w tę grę za pomocą myszki.
W tym wskaż i kliknij gra przygodowa, które musisz kliknąć na obiekty i osób do interakcji. Excecute różne polecenia aby Twój sposób za pośrednictwem tej grze online.

Zostaw komentarz

140