more

Wheely 5: Armageddon Wheely 5: Armageddon 4.7 Wheely 4: Time Travel Wheely 4: Time Travel Mały czerwony samochód, Wheely, nastąpiły pewne naprawy technologicznie. Tak wysoki technika, w rzeczywistości, że został on przypadkowo wypaczony ... 4.6 Blast Pit Blast Pit Można chronić swoje pionki wroga. Strategicznie umieszczają swoje wieżyczki by ocalić niewinnych cywilów z ludzi z mieczami. Im wyższy twój poziom,... 4.9 Timbermen Halloween Timbermen Halloween Gry śmieszne wersja Halloween gra Timberman. Można ściąć drzew masywne bez uderzeniu przez jednego z oddziałów? Sproboj w takim stopniu, w jakim mo... 4.2 Robot Fun Times Robot Fun Times Zbuduj robota Lego w tej zabawnej grze Lego. Po dokonaniu własnego robota można zagrać mnóstwo różnych robotów gry, gra pamięciowa robota i robota ... 4.1 Tetramino´s Revenge Tetramino´s Revenge Można dodge wszystkie spadające metronomy, klocki tetris. Upewnij się, że żaden z klocki tetris spada na głowę i starają się zniszczyć swój miecz. ... 5.1 Pilot Heroes Pilot Heroes Lot samolotu i starają się zebrać wszystkie skarby. Upewnij się, że nie trafisz, wszelkie balonie i drzew. Możesz również zarobić klejnotów przez r... 4.8 Love Burger Love Burger Pracujesz w restauracji Burger Miłość Burger. Wymagania duży i agresywny facet przychodzi i przynieść mu czekoladki dla swojej dziewczyny. Albo on ... 5 3 Pandas 2: Night 3 Pandas 2: Night Te cute pand trzy są w tarapaty! Twoim zadaniem w tej grze niesamowite jest aby te trzy pandy pobyt sposób szkodzi do domu bezpiecznie. Próby unikn... 4.9 Sonic on Clouds Sonic on Clouds W tej bardzo zabawna gra wszystko co musisz zrobić jest skakać tak szybko, jak można chwycić wszystkie monety, zanim chmury znikną. Trzeba zbierać ... 4.7 Lost Golem Lost Golem Wódz indian zwróciła się do wyszukiwania niektórych elementów. Gdy ci się udało będą ci wychodzić na dzikim zachodzie. W ten punkt i kliknij opcję ... 4.6 Score the Goal Score the Goal Aby cele w tym zabawy fizyka piłki nożnej gra logiczna. Ten mecz ma ponad 70 poziomów, które zapewnią Ci rozrywkę dla godzin! Trzeba tylko zdobyć b... 5 Darkness Episode 3 Darkness Episode 3 Całkowicie stracił drogę. Czy pamiętasz coś? Wyłączyć światła i Podkręć głośność. Przygotuj się na przerażające koszmar. 5.1 Rescuenator Rescuenator Można zapisać każdy z niebezpieczny ogień? Uratować ludzi innoect! Poprowadzi ich do windy, a schody, wyczyść wszystkie przeszkody i je bezpiecznie... 1 Acid Bunny 2 Acid Bunny 2 Uzależniony od bunny udał się do gry kilka siatkówka, gdy nagle poczuł się źle i zaczął widzieć smoki, różu, piranie, a on poszedł pływające w prze... 5.1

Oj kochanie, nie ma Flash Player

Pobierz i zainstaluj najnowszą odtwarzacz Flash firmy tutaj .

Katy Perry Rescue

Katy Perry Rescue

5.6 239
Głosów

Opis

Katy Perry, znany piosenkarz, został porwany przez evil Mumia. On jest utrzymywanie jej niewoli wewnątrz Piramida niebezpiecznych pułapek. Cody Jones musi teraz pomoc na ratowanie jej przed jest zbyt późno!

Kontrola

Zagraj w tę grę za pomocą myszki.
W tym wskaż i kliknij gra przygodowa, które musisz kliknąć na obiekty i osób do interakcji. Excecute różne polecenia aby Twój sposób za pośrednictwem tej grze online.

Zostaw komentarz

140