Gry Lego

(1)

Lego

Graj w gry LEGO za darmo online na Waznygry

Na tej stronie zebraliśmy najlepsze gry Lego, w które możesz zagrać za darmo online. Lego to największa firma zabawkarska na świecie i najbardziej znana jest z kolorowych klocków. Możesz łączyć te pasujące do siebie plastikowe klocki i łączyć je razem, aby budować, co chcesz, od samolotów i robotów po całe miasta. Mamy też wiele świetnych gier przygodowych opartych na serii Lego. Przygotuj się na atak Nindroidów z bohaterami Ninjago, odkryj świat Gwiezdnych Wojen Lego lub udaj się na Lego imprezę na basenie w Heartlake City.

Gry LEGO: seria Ninjago

Czy jesteś wielkim fanem zestawów i serii Lego Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu? W naszej kolekcji gier Lego Ninjago możesz dołączyć do uczniów Mistrza Wu, Jay'a, Cole'a, Nyi, Zane'a, Kai i Lloyda, którzy walczą z Lordem Garmadonem, Mistrzem Chenem i różnymi frakcjami zła, które przemierzają świat Ninjago. Jeśli nie masz dość ninja, spójrz także na nasze gry ninja!

Gry LEGO: budowanie

Podczas gdy Lego ostatnio rozszerzyło się na różne filmy animowane i zestawy zabaw, takie jak film Lego Batman i Lego Gwiezdne wojny, zawsze będą one najbardziej znane ze swoich firmowych klocków. Te zabawki konstrukcyjne pozwalają zbudować wszystko, co lubisz. Na tej stronie można znaleźć wiele gier budowania Lego, ale aby zapoznać się z naszym pełnym przeglądem gier budowlanych, odwiedź także tę stronę.

LEGO: krótka historia

LEGO zostało założone w 1932 roku przez Ole Kirka Christiansena z siedzibą w Billund w Danii. Nazwa „lego” to skrót od duńskich słów „leg godt”, co oznacza „baw się dobrze”. Początkowo firma produkowała różne drewniane zabawki, ale w 1947 roku zaczęła produkować swoje słynne klocki. Lego produkuje również większe bloki dla młodszych dzieci: Duplo.

Parki rozrywki LEGO: Legoland

Lego ma nawet własne parki rozrywki, które zanurzają odwiedzających w świecie możliwości, jakie dają klocki Lego. W Legolandzie można również znaleźć budowle różnych miejsc wymyślonych przez Lego, takich jak Kraina Duplo, Miasto Heartlake, Kraina Przygód i oczywiście Lego City.

Graj w gry LEGO

Przejrzyj naszą ofertę gier Lego i wybierz tytuły, w które chcesz zagrać. Buduj, rozkładaj i składaj klocki tyle razy, ile chcesz, i twórz własne światy i przygody. Miłej gry!