Wysoki wynik

Wysoki wynik

Najlepsze gry z wysokimi wynikami znajdziesz na stronie waznygry.pl Wysokie wyniki! Udowodnij, że jesteś najlepszym graczem zdobywając najwyższe wyniki. Czy potrafisz pobić wszystkie rekordy? Próbuj zdobyć jak najwięcej punktów i staraj się zostawić wszystkich innych graczy daleko z tyłu. Wtedy twoje imię zostanie na wieki na górze listy z najwyższymi wynikami! Zebraliśmy tutaj dla ciebie najlepsze gry o wysokim wyniku.


W tych trzymających w napięciu grach twój wynik sumowany jest na końcu gry. Najlepsze wyniki zapisywane są na liście rankingowej. Oczywiście byłoby wspaniale zobaczyć swoje imię wśród wielkich zwycięzców. Wtedy każdy mógłby zobaczyć jakim dobrym jesteś graczem. Już w najwcześniejszych grach typu arcade była to popularna funkcja. Wtedy przy każdej wizycie można było zobaczyć kto jest wielką gwiazdą gier arcade, czy jest tam też twoje imię, czy też jesteś pokonanym mistrzem.


Czy możesz postarać się, aby twój wynik został zapisany na liście? Zacznij grać już teraz i osiągnij najwyższą pozycję z najlepszych graczy na stronach waznygry.pl! Życzymy ci powodzenia!