Gry Barbie

(4)

Gry Barbie

Zagraj w najlepsze gry Barbie online

Na Waznygry mamy dużą kolekcję gier online Barbie, którymi możesz się cieszyć za darmo. Mamy wszystko - od przebieranek z Barbie na festiwalu po gry karierowe, w których stara się zostać weterynarzem. Możesz nałożyć Barbie makijaż, zaprojektować dla niej ubrania lub zostać dentystą Barbie w grach takich jak Baby Barbie Braces Doctor. Jeśli szukasz innych zabawnych gier o modzie, możesz sprawdzić nasze gry makeover i przebieranki!

Barbie, bardzo krótka historia

Barbie jest jedną z najbardziej znanych lalek dla dzieci, jakie kiedykolwiek stworzono, została wynaleziona w 1959 roku przez Ruth Handler. Dwa lata później wpadła na pomysł Kena, chłopaka Barbie. Ruth nazwała Barbie po swojej córce Barbarze, a Kena po jej synie Kennethie. Przed Barbie przebieralne lalki dla dzieci były zwykle lalkami niemowlętami. Handler pomyślała, że dzieci mogą również ubrać modną dziewczynę z karierą modelki, używając modnej odzieży dla dorosłych.

Inne postacie Barbie

Przez lata wszechświat Barbie stał się niezwykle popularny i zaczął obejmować wiele innych postaci, które są przyjaciółmi i rodziną Barbie. Ma wiele rodzeństwa, w tym Skipper, Chelsea i Stacie. Mają urocze zwierzaki, takie jak Taffy i Blissa, piękny dom marzeń, w którym żyją i wszelkiego rodzaju wspaniałe akcesoria. Barbie ma również wiele BFF, takich jak Nikki, Summer, Daisy, Teresa i Midge. Wszyscy występują w serii filmów, seriali telewizyjnych, vlogów i gier opartych na życiu Barbie.

Zacznijmy grać w gry Barbie!

Przejrzyj naszą kolekcję zabawnych gier i wybierz te, które najbardziej Ci się podobają. Barbie rozpoczęła karierę jako modelka, ale od tego czasu wykonuje wiele niesamowitych prac, od fryzjera po astronautę. Uwielbia modę: jej szafa jest zawsze pełna pięknych ubrań i zawsze ma strój na każdą okazję. W tych grach możesz poćwiczyć umiejętności fryzjerskie lub spróbować zrobić wspaniałe przeróbki ubrań.