Grami z Sekretami

(5)

Ukryte obiekty

Graj w gry z ukrytymi przedmiotami online za darmo na Waznygry

Gry z ukrytymi przedmiotami to zabawne gry, w których musisz szukać ukrytych obiektów, aby rozwiązywać zagadki i ukończyć każdy poziom. Często te gry mają fabułę podążającą za fabułą podobną do detektywa, która podkreśla twoje umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły. Przyjrzyj się uważnie każdemu obrazowi i znajdź pozycje ze swojej listy. Często będziesz też wyszukiwać dodatkowe przedmioty, aby poprawić swój wynik. Istnieją różne rodzaje gier z ukrytymi przedmiotami, o których możesz przeczytać więcej poniżej.

Ukryte obiekty: HOG i HOS

Często spotykasz akronim HOG używany w odniesieniu do gier z ukrytymi przedmiotami, ale możesz też spotkać się z terminem HOS. HOS to skrót od Hidden Object Scenes. Oba terminy odnoszą się do gier, w których pojawia się zagracona scena pełna przedmiotów i śmieci. W gąszczu rzeczy możesz znaleźć cenne przedmioty. Dotknij ich, aby je zebrać i skreślić z listy. Przede wszystkim te gry polegają na znalezieniu wymienionych obiektów w każdej scenie. Sprawdź nasze gry w wyszukiwanie obrazów, aby odkryć więcej!

Ukryte obiekty: HOPA i FrOG

Tytuły FrOG odnoszą się do ukrytych przedmiotów, które reprezentują fragmenty większego przedmiotu. Będziesz musiał zlokalizować wszystkie fragmenty obrazu i poskładać je razem. Możesz również spotkać się z terminem HOPA, który oznacza Hidden Object Puzzle Adventure. Te gry koncentrują się bardziej na wyszukiwaniu przedmiotów, narzędzi i wskazówek, które będą potrzebne do rozwiązania szeregu skomplikowanych łamigłówek. W tych grach często jest też bardziej rozwinięta fabuła. Dobrym przykładem jest The Mysteries of Mortlake Mansion, w której magiczne przedmioty i mikstury pozwolą ci przełączać się między wymiarem cienia a normalnym światem, aby odblokować sekretne pokoje i zebrać ukryte wskazówki.

Motywy ukrytych obiektów

Jeśli przejrzysz kolekcję gier na tej stronie, zauważysz, że paranormalne tajemnice i kryminały są częstym tematem tych gier. Sprawdź swoje umiejętności obserwacyjne i dołącz do poszukiwania wskazówek. Jeśli szukasz bardziej ogólnych gier w wyszukiwanie, całą kolekcję znajdziesz tutaj. Więcej zagadek znajdziesz na naszej stronie gry logiczne.