Gry Cool Math

(3)

Cool Math

Graj w najfajniejsze gry Cool Math dostępne online

Gry Cool Math oferują kombinację gier trenujących umysł z udziałem łamigłówek liczbowych oraz wyzwań logicznych. Sprawdź gry zebrane w tym katalogu lub wejdź na stronę Gry Trenujące Umysł i naszą stronę gry matematyczne aby przejrzeć naszą całą kolekcję.

O czym są gry Cool Math?

Cool Math to nazwa dystrybutora gier, który skupia się na edukacyjnych grach matematycznych. Wiele osób uważa matematykę za trudny przedmiot w szkole. Cool Math uważa, że jest tak, ponieważ nie jest ona przedstawiana w zabawnej formie na lekcjach. Ale matematyka nie musi być nudna albo trudna. Może ona być naprawdę zabawna i zachęcająca, i właśnie dlatego ta marka działa, aby przedstawić matematykę w formie gier. Dzięki temu uczenie się matematyki jest znacznie przyjemniejsze. Dowiesz się, jak szybko i dokładnie uzupełniać sumy w krótkim czasie. Firma istnieje od 1997 roku i wciąż się rozwija, więc jest to formuła, która ma sens.

Zrelaksuj się i doskonal swoje umiejętności matematyczne

Zebraliśmy jedne z najlepszych gier, które pomogą Ci się zrelaksować, utrzymując mózg w dobrej formie. Odpręż się po szkole i doskonal swoje umiejętności w wesoły sposób. Czy próbowałeś już wciągającej gry z dodawaniem Make Me 10? Strzelaj do bąbelków, aby połączyć odpowiednie liczby, ale upewnij się, że koło nie jest zbyt zatłoczone. Uzupełnij sumy tak szybko, jak to możliwe i opanuj dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Gry Cool Math czynią pracę domową zabawą! Baw się dobrze grając.