Gry Snake

(14)

snake

Graj w gry Snake za darmo online na Waznygry

Na Waznygry mamy świetną kolekcję gier Snake dla jednego i wielu graczy. Snake to popularna gra zręcznościowa, w której sterujesz małym wężem. W klasycznej wersji gry musisz przedostać się przez labirynt lub otwarte pole, zbierając jednocześnie jak najwięcej pestek. Z każdą zjedzona pestką twój wąż będzie trochę dłuższy. To sprawia, że poruszanie się po dostępnym obszarze jest coraz trudniejsze, ponieważ nie wolno Ci dotykać własnego ogona. Ten rodzaj gry najbardziej przypomina klasyczną grę Snake spopularyzowaną jako gra preinstalowana na starszych telefonach Nokia. Jeśli lubisz gry wymagające umiejętności, sprawdź też nasz przegląd świetnych gier w kategorii Gry Zręcznościowe!

Wieloosobowe gry Snake

Klasyczne gry Snake pojawiły się pod koniec lat 70. i były popularne aż do lat 80. Potem popularność Snake'a spadła, dopóki gra nie wróciła w postaci gier na telefonach komórkowych pod koniec lat 90. Ostatnio wieloosobowe wersje .io tej gry stały się bardzo popularne w internecie. W tych grach nadal zbierasz pestki, aby rosnąć, ale musisz także zmierzyć się z innymi graczami. Możesz próbować uwięzić przeciwników, odcinając im drogę i jedząc ich, aby ukraść ich energię. Dobrym przykładem jest gra Happy Snakes Jeśli lubisz tego rodzaju konkurencyjne wyzwania, sprawdź nasz pełny katalog {Gry .IO}(tag:812) po więcej gier!

Zacznijmy grać w Snake'a

Wystarczy czytania, zacznijmy grać! Przejrzyj nasz katalog gier i wybierz grę, którą lubisz. Jak długo dasz radę przeciskać się przez poziomy, nie zaplątując się i unikając zjedzenia przez innych graczy? Nie martw się, zawsze możesz się odrodzić i spróbować ponownie. Baw się dobrze!