Gry Świąteczne

(42)

Gry Świąteczne

Graj w darmowe gry świąteczne online na Waznygry

Zaczyna wyglądać jak Boże Narodzenie! Okres świąteczny to ulubiony czas każdego, aby zapomnieć o zimowym mrozie i rozgrzać się gorącą czekoladą i wspaniałym świątecznym posiłkiem. Pogoda na zewnątrz może być okropna, ale kolekcja świątecznych gier, które przygotowaliśmy dla Ciebie na tej stronie, jest zawsze zachwycająca. Mamy wszystko, od świątecznych gier kulinarnych po gry walki na śniegu i zimowe przebieranki. Przeglądaj i znajdź swoje ulubione.

Świąteczne gry: zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja

Przygotowanie i dostarczanie prezentów świątecznych to ogromna operacja. Oczywiście Mikołaj ma swój warsztat i swoje elfy, ale każda dodatkowa pomoc jest zawsze mile widziana! Udaj się do słynnego warsztatu Świętego Mikołaja na biegunie północnym i buduj zabawki, pakuj pudełka z prezentami i ładuj wszystko na sanie Mikołaja. Lataj nad domami w Wigilię i włóż prezenty do wszystkich kominów. Od Ciebie zależy, czy Święty Mikołaj i jego renifery będą mogli ukończyć w tym roku całą trasę dookoła świata…

Ozdoby świąteczne: choinki i pokoje

Boże Narodzenie nie jest kompletne bez choinki pełnej pięknych bombek i świecących światełek. Użyj dowolnych dekoracji, aby ozdobić swoją własną choinkę. Możesz dodać cukierkowe laseczki, wianki czekoladowe, blichtr, dzwonki, ostrokrzew i wiele więcej. Nie zapomnij wybrać eleganckiego i imponującego czubka na drzewo. Zawieś pończochy nad kominkiem i udekoruj salon, aby było miło i przytulnie na przyjęcie świąteczne.

Świąteczny obiad, słodycze i smakołyki

Boże Narodzenie to także pora roku, w której możesz pochwalić się najlepszą kuchnią i wypiekami dla całej rodziny. Zrób wspaniały świąteczny pudding, upiecz sobie ogromny domek z piernika lub przygotuj niesamowitą pieczeń. Te świąteczne gry kulinarne pokażą Ci, jak zaimponować wirtualnym gościom niesamowitym posiłkiem.

Świąteczne ubieranki

Teraz, gdy dekoracje są już gotowe, a świąteczna pieczeń w piekarniku, czas przygotować się na przyjęcie gości. Wybierz wspaniałe stroje świąteczne do domu lub ciepły strój do zabawy na śniegu. Czy wybierzesz kostium Świętego Mikołaja, czy też ubierzesz się, by zrobić wrażenie, wybierając najbrzydszy świąteczny sweter, jaki kiedykolwiek powstał?

Gry Yuletide

Stworzyliśmy również świąteczne wersje niektórych naszych popularnych klasyków. Co powiesz na świąteczne strzelanie do bąbelków, zestaw świątecznych puzzli lub mahjonga z bałwanami? Znajdziesz je wszystkie zebrane na tej stronie!