Gry Słowne

(23)

Gry słowne

Ciesz się darmowymi grami słownymi na Waznygry

Na tej stronie znajdziesz naszą kolekcję gier słownych, wliczając krzyżówki, gry w wyszukiwanie słów, pomieszane słowa i puzzle literowe. Wybierz odpowiednie litery, ułóż je ponownie i rozwiązuj wskazówki, aby odkryć jak najwięcej słów i ukończyć każdą łamigłówkę. Na przykład sprawdź grę Crossword Casual, lub sprawdź jedną z wielu naszych gier wyszukiwanie słów!

Gry słowne online

W przeszłości gry słowne, takie jak wyszukiwanie słów i krzyżówki, pojawiały się głównie w gazetach i drukowanych książeczkach, które można zabrać ze sobą na wakacje. Jednak obecnie możesz łatwo uzyskać dostęp do tych gier za darmo online. Oferujemy nie tylko duży wybór gier literowych i słownych. Sprawdź także nasz katalog puzzli, a także wybór trudnych gier trenujących mózg dla rozrywki.

Gry słowne dla dzieci

Oferujemy wymagające gry słowne dla dorosłych, ale mamy też wiele gier edukacyjnych z krótszymi i częściej używanymi słowami, które z pewnością polubią dzieci. Ponadto dość często możesz wybrać odpowiednie ustawienia trudności na początku gry.

Popularne gry słowne

Możesz znaleźć wiele fajnych gier słownych na Waznygry. Poniżej możesz przeczytać o różnych rodzajach gier słownych, w które możesz zagrać.

Wypowiadanie słów: poszerz swoje słownictwo

Sortuj zaszyfrowane litery w grach takich jak Words Cracker lub rozszyfruj słowo, które pasuje do obrazków w grze w skojarzenie słów 4 Images 1 Word. Wystaw swoje słownictwo na test!

Krzyżówki

Krzyżówki to wymagające gry, w których musisz wypełnić pisemne wskazówki, aby wypełnić puste komórki. Wskazówki mogą zawierać opisy, ale także kalambury i anagramy, których rozwiązanie wymaga kreatywności. Litery ze słów, które już wypełniłeś, pomogą ci wypracować inne wskazówki.

Gry w szukanie słów

Czy potrafisz znaleźć ukryte słowa w siatce liter? Przyjrzyj się uważnie i spróbuj wykreślić wszystkie słowa z siatki. Litery mogą być używane więcej niż jeden raz, a słowa mogą być pisane poziomo, pionowo, ukośnie lub od tyłu do przodu.

Gry w pisanie słów

Z tymi grami możesz poprawić swoją szybkość pisania na klawiaturze. Staraj się nie spuszczać wzroku z ekranu i wpisz słowa tak szybko, jak to możliwe, aby wysadzić bomby, wrogie statki kosmiczne i innych przeciwników. Możesz znaleźć więcej tych gier zebranych na naszej stronie gier w pisanie na klawiaturze.