Gry Rysunkowe

(19)

Gry Rysunkowe

Gry w rysowanie dostępne za darmo online na Waznygry!

Czy żyjesz, by rysować? Wypróbuj nasze darmowe gry rysunkowe online. Możesz rysować i kolorować własne kreacje lub rysować obrazy, które lubisz. Rysuj linie, aby uzupełnić obraz lub utwórz platformy niezbędne do ukończenia każdego poziomu w naszych zabawnych grach w rysowanie linii. Zagraj w kolorowanie (lub budowanie) według liczb z pikselami 3D lub dołącz do innych graczy, aby wziąć udział w kalamburach. Jeśli wolisz kolorować obrazki, przejdź na nasze strony gry kolorowanki, gdzie znajdziesz pełny przegląd tytułów.

Gry rysunkowe, kreatywne ujście

W naszych szkicownikach i grach do rysowania odręcznego możesz tworzyć własne gryzmoły. Niektóre z bardziej zaawansowanych gier umożliwiają także tworzenie warstw. Oznacza to, że możesz umieścić szkic, kreski i kolory na różnych przezroczystych arkuszach, co pozwala usunąć linie szkicu lub dodać kolory bez uszkadzania obrysu. W naszych grach rysunkowych dla wielu graczy możesz na zmianę szkicować obrazki i odgadywać ich znaczenie z innymi graczami. Kto może zdobyć najwięcej punktów, odgadując najszybciej? W naszych grach z kreatorami postaci możesz rysować lub składać własne projekty postaci w różnych stylach graficznych. Lub rysuj tatuaże na swoich klientach, obrysowywując szablony, które lubią. Skopiuj pożądany tatuaż tak dokładnie, jak to tylko możliwe, ponieważ wszelkie błędy będą trwałe, pozostawiając bardzo niezadowolonych klientów!

Gry rysunkowe: rysowanie linii

Jeśli wolisz wykorzystywać swoje umiejętności plastyczne do rozwiązywania zagadek, możesz wypróbować wiele naszych gier z rysowaniem linii. Szybko rysuj linie, aby łapać spadające przedmioty, budować drogę lub chronić postacie przed spadającymi przedmiotami. Narysuj właściwe kształty i narysuj właściwe linie łączące tak szybko i dokładnie, jak to tylko możliwe. Upewnij się, że magiczne markery nie wyczerpią się, zanim skończysz! Czy widzisz prawidłowe rozwiązanie dla każdego poziomu? Jeśli szukasz bardziej wymagających gier, takich jak te, koniecznie sprawdź nasze gry logiczne!

Gry rysunkowe - zagraj teraz!

Od szkicowania po kolorowanie — na Waznygry jest wiele do rysowania. Przejrzyj naszą kolekcję gier i znajdź tytuły, które lubisz najbardziej. Miłej gry!