Gry Piłka Nożną

(46)

Piłka nożna

Graj w gry w piłkę nożną online za darmo na Waznygry

Na Waznygry znajdziesz ogromną kolekcję gier piłkarskich online, w które można grać za darmo. Czy jesteś kolejnym Cristiano Ronaldo? Kopnij piłkę obok bramkarza i zdobądź jak najwięcej punktów, aby wygrać każdy mecz. Mamy wiele ekscytujących gier typu rzuty karne, w których możesz strzelać do bramki w decydujących momentach zawodów. Lub poprowadź swój zespół do zwycięstwa w naszych grach euro football i wygraj mistrzostwa międzynarodowe! Aby poznać więcej gier sportowych, możesz przejść na naszą stronę sport, aby wyświetlić pełną kolekcję!

Mistrzostwa w piłce nożnej

Piłka nożna to sport zespołowy rozgrywany przez dwie drużyny po 11 graczy. FIFA, Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej, jest najwyższym organem tego sportu. Ustanawiają zasady piłki nożnej i organizują międzynarodowe turnieje na dużą skalę, w tym prestiżowe Mistrzostwa Świata. Czy wiesz jednak, że FIFA jest również organem zarządzającym futsalem (piłka nożna halowa) i piłką plażową?

Popularne gry w piłkę nożną: rzuty karne i bramkarze

Jedną z najpopularniejszych podkategorii w naszej kolekcji gier piłkarskich jest gra w rzuty karne. W tych grach jesteś gwiazdą, której zadaniem jest strzelanie zwycięskich bramek w ostatnich momentach meczu. Jeśli czujesz się najlepiej, będąc odpowiedzialnym za obronę, załóż rękawice bramkarza i zajmij miejsce między słupkami bramki. Czy zablokujesz każdy strzał, który wykonują przeciwnicy, łapiąc lub odbijając piłkę?

Inne gry w piłkę nożną online

Jeśli nie jesteś gotowy zaangażować się w profesjonalne ligi i turnieje piłkarskie, ale po prostu chcesz trochę pokopać piłkę lub ćwiczyć umiejętności i triki, oferujemy również inne gry piłkarskie oprócz mistrzowskich symulatorów piłki nożnej. Istnieją gry w zarządzanie piłką nożną, gry typu „Keepie-uppie”, w których musisz nie dopuścić, aby piłka dotknęła podłogi, oraz sportowe gry crossover. Graj w zabawne mecze 1 na 1 z serią Sports Heads lub spróbuj podać piłkę swoim kolegom z drużyny w piłkarskim crossoverze z pachinko Flappy Footchinko. Przeglądaj i eksploruj nasze kolekcje. Jest wiele do grania, więc zaczynajmy. Czas na rozpoczęcie!