Gry w Baseball

(1)

Baseball

Zagraj w gry Baseball online za darmo na Waznygry

Jeśli lubisz gry w baseball i czujesz, że jesteś gotowy na główne ligi, to jest strona gier dla Ciebie. Zebraliśmy tutaj wiele tytułów baseballowych online, w które możesz grać za darmo. Mamy realistyczne symulatory baseballu oraz zabawne sportowe przygody inspirowane baseballem. Chwyć kij baseballowy i wejdź na boisko. Jeśli chcesz więcej, zapoznaj się z naszą pełną kolekcją gier sportowych.

Baseball: jak grać

Uważa się, że baseball rozwinął się z gier typu bat-and-ball rozgrywanych w Wielkiej Brytanii i Irlandii, takich jak rounders i „stoolball”, gry w odbijanie, w które grały mleczarki swoimi stołkami do dojenia i misami na mleko. Pierwszy zarejestrowany mecz baseballowy w obu Amerykach rozegrano w Ontario w Kanadzie w 1838 roku. W baseballu drużyna odbijająca musi spróbować odbić piłkę i pobiec do baz, biegając przez boisko, aby zdobyć pojedynczy, podwójny, potrójny bieg lub home run. Zespół polowy ma różne metody, aby temu zapobiec. Miotacz może spróbować podać piłkę, aby pałkarz chybił trzy razy i wypadł z gry. Jeśli pałkarzowi uda się trafić piłkę w pole gry, drużyna prowadząca boisko może spróbować złapać piłkę w locie (wysadzenie) lub oznaczyć biegacza.

Gry w baseball: Batter up!

Jeśli najbardziej lubisz gry w odbijanie, wypróbuj naszą grę Baseball Pro i pokaż światu swoje umiejętności odbijania. Wyprostuj czapkę i mocno rozstaw swoje korki, ponieważ do wygrania meczu potrzeba gwiazdy. Jeśli chcesz także trochę biegać, spróbuj Baseball League, w której nie tylko możesz wymachiwać kijem, ale także pomóc swoim graczom awansować dookoła rombu. W Baseball Team wymieniasz kij na rękawicę i wcielasz się w rolę miotacza. Rzucaj podkręcone piłki i wymyślaj sprytne strategie, aby ograć pałkarza.

Śmieszne gry w baseball

Oprócz tych bardziej realistycznych gier w baseball, mamy również wiele gier typu bat-and-ball, luźno inspirowanych tym sportem. Zagraj w ulubioną rozrywkę Ameryki z Kubusiem Puchatkiem, walcz w pojedynku baseballowym 1 na 1 lub uderz piłkę, aby wybić jak najwięcej okien. Szukasz więcej gier w piłkę i odbijanie? Nie zapomnij zajrzeć na naszą stronę gry w piłkę, aby zobaczyć więcej!