Gry Fireboy and Watergirl

(4)

Fireboy i Watergirl

Gry Fireboy and Watergirl — zagraj w pełną serię!

Na tej stronie znajdziesz pełną serię gier Fireboy and Watergirl. Ta gra dla dwóch graczy, w której występuje duet uroczych małych bohaterów żywiołów, została zaprojektowana i opracowana przez Oslo Albet. Celem gry jest rozwiązanie zagadek platformowych i doprowadzenie obu postaci do właściwych wyjść. Poniżej możesz przeczytać więcej o tej popularnej serii gier lub przejść do naszego przeglądu gier dla dwóch graczy lub sprawdzić więcej tytułów o podobnej rozgrywce!

Jak grać w gry Fireboy and Watergirl

Możesz grać w te gry samodzielnie, kontrolując obie postacie (jedną za pomocą klawiszy strzałek, a drugą za pomocą klawiszy WASD), lub możesz udostępnić klawiaturę znajomemu i grać razem. Wszystkie tytuły Fireboy i Watergirl to gry kooperacyjne, co oznacza, że musisz polegać na pracy zespołowej, pomagając sobie nawzajem w usuwaniu przeszkód, które napotkasz po drodze. Upewnij się, że obie postacie pozostały przy życiu, ponieważ żadna z nich nie przeżyje sama: jeśli jedna postać zginie, druga też będzie musiała zacząć od nowa!

Ogień i woda: uzupełniające się moce

Twoje postacie mają uzupełniające się umiejętności i słabości. Fireboy jest odporny na lawę i może zbierać czerwone klejnoty. Jeśli jednak dotknie wody, zmieni się w kamień i popiół. Watergirl jest odporna na wodę i może zbierać niebieskie klejnoty. Jeśli dotknie lawy, zmieni się w parę! Współpracujcie i pomagajcie sobie nawzajem, przełączając przełączniki i naciskając przyciski, aby aktywować tajne drzwi, windy i ruchome platformy. Zbierz wszystkie klejnoty, aby otworzyć drzwi i ukończyć każdy poziom.

Seria Fireboy and Watergirl

Seria trwa od 2009 roku i zawiera wiele trudnych przygód z zagadkami logicznymi. Za każdym razem nasi dwaj poszukiwacze przygód wchodzą do tajemniczej świątyni w poszukiwaniu ukrytych skarbów. W tej chwili kolejne gry z tej serii to:

  1. Fireboy and Watergirl: The Forest Temple
  2. Fireboy and Watergirl: The Light Temple
  3. Fireboy and Watergirl: The Ice Temple
  4. Fireboy and Watergirl: The Crystal Temple
  5. Fireboy and Watergirl: The Crystal Temple