Gry Horrory

(9)

Gry Horrory

Zagraj w darmowe horrory online na Waznygry!

Czy od czasu do czasu lubisz się bać? Na tej stronie zebraliśmy dla Ciebie najlepsze gry horrory. Jeśli więc fascynują Cię kultowe postacie z gatunku horroru, takie jak mumie, zombie, wampiry i wilkołaki, przejrzyj naszą kolekcję i wybierz coś dla siebie. Do wyboru mamy szeroki wybór gier. Możesz walczyć z potworami i próbować przed nimi uciec lub stać się jednym i polować na ludzi do jedzenia. Nie możesz znaleźć gry, której szukałeś? Nie zapomnij też sprawdzić naszych Strasznych gier!

Gry z gatunku Horror

Horror to gatunek w beletrystyce i filmach, który wykorzystuje lęki publiczności, aby wywołać dreszczyk emocji u widzów i czytelników. Te filmy i książki wykorzystują przerażające obrazy, przerażające dźwięki i muzykę oraz budują atmosferę, która wywołuje niepokój. Horror często wykorzystuje lęki społeczne, takie jak napotkanie naprawdę złych ludzi, stanie się ofiarą złowrogich sił nadprzyrodzonych lub pozostawienie samego siebie w ciemnym i nieznanym miejscu. Gatunek ten ma również swoje własne kultowe postacie, od niezapomnianych klasyków, takich jak potwór Frankensteina, hrabia Dracula i diabeł, po bardziej nowoczesne potwory, takie jak zły klaun Pennywise, zabójcza lalka Chucky i Slenderman bez twarzy.

Gry Survival Horror

Jednym z popularnych podgatunków horroru w grach jest survival horror, format przygodowej gry akcji, w którym masz ograniczone środki na przetrwanie okropnego nadprzyrodzonego wydarzenia. Na przykład możesz zostać uwięziony w nawiedzonej rezydencji lub znaleźć się jako samotny ocalały z apokalipsy zombie. Na przykład w naszej kolekcji gier zombie musisz gromadzić żywność, środki medyczne i broń, jednocześnie chroniąc swoją bazę przed nieumarłymi. Lub sprawdź naszą kolekcję gier {Five Nights at Freddy’s}(tag: 811), popularnej serii gier, w której musisz przetrwać pięć nocy w nawiedzonym miejscu pełnym śmiercionośnych automatów.

Więcej gier grozy

Od niepokojącej atmosfery kultowych horrorów po lżejsze tajemnice naszych gier o polowaniu na duchy Scooby-Doo i naszej kolekcji gier Halloween - na pewno znajdziesz mnóstwo ekscytujących emocji na Waznygry, więc poświęć trochę czasu na przejrzenie naszych powiązanych stron z grami… jeśli się odważysz!