Przerażające Gry

(5)

Przerażające Gry

Zagraj w najstraszniejsze gry online za darmo na Waznygry

Jeśli od czasu do czasu lubisz dreszczyk emocji i strach, mamy dla Ciebie duży wybór przerażających gier. Od nawiedzonych domów pełnych duchów i potworów po zabawne przygody i łamigłówki o tematyce Halloween. Ucieknij z przerażającej rezydencji lub chaty w lesie w naszych grach ucieczki lub wybierz najstraszniejsze tytuły z naszej oferty horrorów. Od Draculi i Potwora Frankensteina po Slendermana — na tej stronie znajdziesz wiele klasycznych odmieńców i ghuli. Jeśli od czasu do czasu lubisz się bać, ta strona jest dla Ciebie.

Straszne gry: ucieknij z nawiedzonych domów

Zgaś światło i zagraj w klimatyczne gry typu escape room, w których musisz znaleźć wyjście z opuszczonej rezydencji lub chaty, do której uciekłeś w środku szalejącej burzy. Czy możesz odkryć, jakie straszne wydarzenia miały tutaj miejsce i rozwiążesz paranormalną tajemnicę? Kto wie, co może kryć się za następnymi drzwiami. Przekręć klamkę i wejdź, jeśli się odważysz. Poszukaj czegoś, co daje światło i znajdź wskazówki, takie jak dzienniki, skrawki stron pamiętnika i tajne kody. Mrożąca krew w żyłach atmosfera, dziwne odgłosy i złowieszcza muzyka w tle — sceneria jest przygotowana na mrożącą krew w żyłach opowieść. Jeśli lubisz dobrą opowieść o duchach, w której od czasu do czasu pojawia się nagłe przerażenie, te przerażające gry są właśnie tym.

Straszne gry, przerażające potwory

Potwory mają różne kształty i rozmiary. Ciesz się potwornie zabawnymi quizami popkulturowymi z Trollface lub rzucaj nożami do wirujących potworów, aby je pokonać w naszej specjalnej edycji Knife Hit Horror. Jeżeli uwielbiasz koszmary nocnej zmiany u Freddy'ego, to sprawdź kilka gier spin-off inspirowanych opętanymi automatonami z tej przerażającej serii. Albo zmierz się z niesamowicie wychudzonym i pozbawionym twarzy Slendermanem i jego armią zombie w mrożącej krew w żyłach strzelance 3D Slenderman History. Czy zombie są twoimi ulubionymi nieumarłymi wrogami do pokonania? Możesz znaleźć naszą pełną kolekcję gier zombie tutaj, tylko upewnij się, że nikt nie zjada Ci mózgu!