Halloween

(49)

Halloween

Graj w świetne gry Halloween za darmo na naszej stronie

Halloween to najstraszniejsza pora roku, na naszej stronie zebraliśmy na tę okazję najbardziej przerażające gry Halloween, które dostarczą ci odpowiedniej zabawy! Przygotuj się do zbadania nawiedzonych domów, rozszyfrowania ponadnaturalnych tajemnic oraz na wiele twoich ulubionych gier zręcznościowych w specjalnej wersji na Halloween! Halloween obchodzone jest 31 października, ale jeżeli chcesz już teraz poczuć nastrój tego popularnego święta i zebrać trochę inspiracji do swojego kostiumu, przejrzyj kolekcję fascynujących gier Halloween na PC i urządzenia mobilne!

Fascynujące gry Halloween dla dzieci

W Halloween dzieci zwykle przebierają się za czarownice, czarodziejów, duchy, mumie i inne nadprzyrodzone istoty. Ludzie wierzyli kiedyś, że tej nocy wędrujące dusze oraz złe duchy mogą przedostać się do świata żywych. Założenie maski i kostiumu pomoże ci ochronić się, ponieważ diabły i duchy nie będą mogły rozpoznać twojej twarzy. Chociaż często kładzie się nacisk na potwory i makabrę, obecnie modne jest również ukrycie się pod postacią celebrytów lub popularnych bohaterów z filmów, komiksów i gier wideo. Halloween obejmuje także wiele innych ciekawych tradycji, takich jak drążenie dużych, pomarańczowych dyń i rzeźbienie lampionów o przerażających lub niemądrych twarzach. A zabawa w wyciąganie jabłek z miski (apple bobbing) to tradycyjna gra podczas festiwali dożynkowych, która odbywa się również w Halloween. Musisz podczas zabawy próbować złapać i wyciągnąć zębami jabłka pływające w misce pełnej wody.

Największa kolekcja gier Halloween dostępna online

Podczas Halloween, kiedy robi się ciemno, dzieci chodzą w grupach od drzwi do drzwi, i pod hasłem “cukierek albo psikus” zbierają całe kosze słodyczy i cukierków. Nic dziwnego, że to święto jest tak popularne wśród dzieci! Niektórzy dorośli dekorują nawet specjalnie swoje domy i podwórza, aby uczynić je wyjątkowo przerażającymi dla Halloweenowych gości. Na dworze przed domami można znaleźć latarnie w kształcie czaszki oraz cmentarne nagrobki, a na werandach migoczące latarnie oraz sztuczne pajęczyny i pająki w oknach. Nasze gry Halloween zawierają również wiele symboli i stworzeń związanych z Halloween. Zbieraj dynie i słodycze, walcz z szkieletami i wampirami lub pomóż ulubionym celebrytom i bohaterom kreskówek stworzyć nowy kostium na Halloween. Przejrzyj nasz zbiór bezpłatnych gier i sprawdź, czy poradzisz sobie ze strasznym napięciem halloweenowych horrorów z naszego katalogu online! Graj, jeśli się odważysz!