Gry Minecraft

(18)

Gry Minecraft

Gry Minecraft — graj za darmo na Waznygry

Gry Minecraft są niesamowicie popularne w sieci, gdzie można znaleźć różne ich wariacje i klony, gry przygodowe i z tworzeniem przedmiotów na podstawie tego świetnie sprzedającego się tytułu. Minecraft został stworzony przez Markusa Perssona i łączy w sobie kreatywność, przygodę i wolność w dobieraniu sobie celów w grze. Możesz spędzić czas budując lub rekonstruując złożone budowle, ale możesz również wyruszyć na przygodę, aby odkryć otaczające cię środowisko lub walczyć z potworami. Nasza pełną kolekcję gier budowlanych możesz znaleźć na tej stronie.

Minecraft, jak grać

Minecraft to gra typu „sandbox" co nawiązuje do zabawy dzieci w piaskownicy: mogą one same sobie wyznaczać cele, budować co chcą i niszczyć to, co zbudowały, jeżeli chcą wykorzystać to samo miejsce i materiały, aby spróbować czegoś innego. Nie ma jednego, jasno postawionego celu do osiągnięcia w Minecrafcie, a gracze mają ogromną wolność w wyborze interakcji z otoczeniem. Istnieją różne tryby gry i ustawienia trudności, które pozwalają dostosować rozgrywkę do twoich potrzeb.

Moby z Minecrafta

Wiele z gier znajdujących się na tej stronie są albo skupione na tryb przetrwania lub tryb kreatywny. W trybie kreatywnym możesz użyć menu ekwipunku, aby uzyskać dostęp do surowców, narzędzi i budynków bez potrzeby uporania się z wrogimi kreaturami i poszukiwania jedzenia. W trybie przygodowym środowisko może zabić twojego bohatera i gra spawnuje wszelakie moby. Moby to ruchome, kontorolowane przez komputer postacie. W ciągu dnia pojawiają się pasywne moby takie jak świnie, krowy i kurczaki, na które może polować i je jeść. Jednakże wraz z nocą pojawiają się potwory: wrogie moby takie jak zombie, wybuchające creepery, szkielety i ogromne pająki.

Nasze tytuły Minecraft

Mamy wiele świetnych tytułów Minecraft dla ciebie do odkrycia. Nasze najpopularniejsze tytuły to kreatywna gra Mine Clone 4, w której możesz wybierać między różnymi terenami i ustawieniami do eksploracji, oraz bezczynna Grindcraft Remastered, w której musisz wykorzystać swoje umiejętności rzemieślnicze do zaprojektowania narzędzi oraz przedmiotów potrzebnych do ukończenia każdej mapy świata. Twórz swoje własne skórki w grze Skincraft lub wybierz jeden z wielu nasz innych fajnych tytułów do grania!