Gry Bezczynne

(9)

Gry Bezczynne

Graj w darmowe gry idle online na Waznygry

Na Waznygry mamy dla Ciebie wspaniałą kolekcję gier bezczynnych. Gry bezczynne (idle) to gry casualowe, w których musisz starać się gromadzić bogactwo i majątek. Nazywane są również grami przyrostowymi, ponieważ każdą małą czynnością możesz powiększyć trochę swój dochód. Dotykaj przedmiotów, aby zarabiać monety, i wykorzystuj swoje pieniądze do kupowania nowych przedmiotów lub postaci, które pomogą Ci szybciej zarabiać pieniądze. Gdy już będziesz w stanie odblokować sposób na zautomatyzowanie swoich dochodów, możesz opuścić grę, aby działała „bezczynnie” i zbierać walutę dla siebie. Więcej gier symulacyjnych i strategicznych znajdziesz na tej stronie!

Gry idle: od kliknięcia do automatyzacji

Gry bezczynne są czasami nazywane grami typu clicker, a ich nazwa pochodzi od początkowego etapu gry, w którym trzeba ręcznie zebrać wystarczającą ilość gotówki, aby odblokować pierwsze ulepszenia automatyzacji. Ta faza gry jest również nazywana „grindowaniem”. Gdy przejdziesz przez fazę grindu, w grę wchodzą bardziej strategiczne elementy. (Termin „gry w klikanie” może jednak odnosić się również do dowolnej gry wymagającej częstego lub szalonego klikania myszą, a nie tylko przygód opartych na bezczynności. Kliknij ten link, aby wyświetlić naszą pełną kolekcję gier w klikanie!)

Granie bezczynne - wybierz ulepszenia

Gdy będziesz mógł kupić ulepszenia, nadszedł czas, aby ujrzeć swój kapitałowy boom! Wybierz najlepsze przedmioty, aby przyspieszyć generowanie waluty i zmniejszyć liczbę potrzebnych kliknięć. Zostaw grę włączoną w tle, aby gromadzić pieniądze podczas pracy nad czymś innym. Jednak gdy kupujesz ulepszenia, które zwiększają twoje zarobki stopniowo, cena tych ulepszeń również wzrośnie. Wydawaj mądrze i nie marnuj pieniędzy na ulepszenia, które nie zwrócą tego co zainwestowałeś.

Przyrosty oparte na bezczynności: im więcej posiadasz, tym więcej zarabiasz

W niektórych grach wcielasz się w rolę potentata nieruchomości, kupując ziemię i nieruchomości, aby zbudować własne miasto. W innych grach chodzi o zbieranie działek rolnych i produkcję, zbieranie bohaterów do wypraw lub podbijanie całych planet. Zbieraj dochody ze swojej nieruchomości, zatrudniaj pracowników do zarządzania rzeczami w Twoim imieniu i nadal zwiększaj swoje zyski. Poznaj wszystkie fajne funkcje gry. Im więcej odblokujesz, tym więcej możesz zarobić!