Gry Kolorowanki

(14)

farbowanie

Zagraj w darmowe gry kolorowanki online na Waznygry!

Kolorowanki to świetny sposób na relaks i odpoczynek. Podnieś swoje cyfrowe ołówki, kredki, markery lub pędzle i zacznij ożywiać te obrazy odrobiną koloru. Na tej stronie znajdziesz szereg różnych gier online. Dzieci mogą pokolorować zwierzęta, samochody, samoloty i swoje ulubione postacie z kreskówek i filmów. Ponadto mamy również bardziej szczegółowe gry z mandalami, które z pewnością spodobają się również dorosłym! Przeglądaj i znajdź kreatywne kolorowanki dla siebie lub swoich dzieci do grania online lub do wydrukowania i kolorowania w domu.

Kolorowanki dla dzieci

Tworzenie małych dzieł sztuki jest zabawne. Korzystając z tych czarno-białych szablonów, dzieci mogą ćwiczyć umiejętności motoryczne potrzebne do dokładnego pokolorowania wewnątrz linii, eksperymentować z różnymi odcieniami i po prostu być kreatywnym. Wiele z naszych gier jest odpowiednich dla bardzo małych dzieci, z dużą ilością jasnych farb, którymi można pluskać, nie tworząc bałaganu. Dzięki rozpoznawalnym kształtom i dużym obszarom, na które można nakładać kolory, nawet najmłodsi gracze uznają te gry za łatwe i wciągające. Jeśli szukasz więcej gier dla małych dzieci, wypróbuj również naszą stronę gry dla dzieci!

Kolorowanie dla dorosłych

Kuszące jest myślenie, że kolorowanie obrazków to głównie coś dla małych dzieci, ale kolorowanki dla dorosłych stały się w ostatnich latach coraz bardziej powszechnym trendem. Oczywiście obrazy i książki przeznaczone dla dorosłych różnią się od tych dla dzieci, często zawierają dużo bardziej skomplikowane projekty i złożone wzory geometryczne. Szczególnie popularne są kolorowanki i gry z mandalami. Te bardzo szczegółowe wzory naprawdę sprawiają, że się odprężasz i nie spieszysz się. Może się nawet okazać, że praca nad tymi obrazami wprowadzi Cię w niemal medytacyjny stan spokoju. Nie powinno to jednak dziwić: mandala jest tradycyjnie używana jako narzędzie wspomagające medytację!

Gry w kolorowanie według liczb

Gry w kolorowanie według liczb to kolejny rodzaj kolorowania, który ostatnio powrócił dzięki grom online. Każdy obszar obrazu jest ponumerowany. Znajdź kolory pasujące do każdego numeru i odpowiednio pomaluj obszary, aby zobaczyć, jak obraz się łączy. Istnieje wiele gier 2D w kolorowanie po liczbach, a także niektóre tytuły 3D w kolorowanie po pikselu, w których budujesz trójwymiarowe elementy za pomocą kolorowych bloków. Baw się dobrze!