more
Ekstremalni motocykliści onlineEkstremalni motocykliści onlineEkstremalni motocykliści online - pędź do mety pokonując śmiertelnie niebezpieczne przeszkody w tej próbnej wersji gry motorowej!7.6Desktop Racing 2Desktop Racing 2Pulpit Racer jest powrót do drugiej rundy! Dysk z nowych samochodów i zarobić więcej aktualizacji! Szalone akrobacje peform i przejazd przez wszystkic...8Rider OnlineRider OnlineZagraj w dostępne za darmo wyścigi pod tytułem Rider Online!6.9Toy Cars OnlineToy Cars OnlineToy Cars Online - sprawdź jak dobrze potrafisz prowadzić auto w tej bezpłatnej grze WebGL 3D pełnej trudnych zadań.7.2Moto X3M Pool PartyMoto X3M Pool PartyZagraj bezpłatnie online w Moto X3M Pool Party, z nowej serii spektakularnych gier motocyklowych w parku wodnym pełnym niebezpieczeństw!7.3Blocky HighwayBlocky HighwayZagraj w Blocky Highway bezpłatnie online! Wymijaj auta i spalone wraki w tej niełatwej grze zręcznościowej 3D!7.2Real MTB Downhill 3DReal MTB Downhill 3DZagraj w Real MTB Downhill 3D i ciesz się serią trudnych tras do pokonania na rowerze górskim w tej grze 3D. Zachowaj kontrolę i uważaj, aby nie pośli...7.4Sling DrifterSling DrifterSling Drifter - w tej dostępnej za darmo grze samochodowej rzucaj liny i puszczaj je w odpowiednim momencie!7.1Super Drift 3DSuper Drift 3DW tej znakomitej grze 3d wyścigu podczas jazdy z dużą prędkością. Pokonaj przeciwników i dotrzeć do mety jako pierwszy. Każdy wie, że jesteś najlepszy...8.1Grand Prix HeroGrand Prix HeroCiesz się Grand Prix Hero online za darmo na Waznygry. Przedzieraj się przez cztery tory wyścigowe w tej grze 3D i spróbuj dotrzeć do mety przed reszt...7.9
flash iconAdobe Flash Player nie jest już obsługiwany w sieci

Ta gra nie jest już dostępna

Zamiast tego wypróbuj tę grę

Zagraj teraz
8403464
Głosów
screenshot walkthroughPlanet Racer Walkthrough

Opis

Nietypowe wyścigi aut z dużymi kołami w iście galaktycznej oprawie. Na początek stwórz swój własny pojazd, poziom trudności i stawkę przed każdym rajdem o którą się ścigacie. Zawody polegają na tym, iż należy okrążyć pół planety szybciej niż zrobi to Twój rywal. W przeciwnym wypadku oddajesz sumę przeciwnikowi o którą się zakładaliście.

Kontrola
Strzałki na klawiaturze: w lewo - wyprostuj do lewej, w prawo - wyprostuj do prawej, w górę - przyspieszenie, w dół - cofanie; klawisz spacja - trzymanie równowagi.