Gry o Harrym Potterze

(1)

Gry o Harrym Potterze

Graj w darmowe gry fantasy o Harrym Potterze na Waznygry

Dołącz do swoich ulubionych bohaterów ze świata czarodziejów, Harry'ego Pottera, Rona Weasleya i Hermiony Granger, podczas jednej z ich przygód. Eksploruj zakazany las, odkryj ukryte pokoje w Hogwarcie lub naucz się latać na miotle Nimbus 2000! Na tej stronie znajdziesz wybór gier opartych na słynnych książkach i filmach J.K. Rowling o Harrym Potterze!

Świat Harry'ego Pottera

W świecie czarodziejów i czarownic Harry Potter jest sławny od dziecka. Zły czarodziej Voldemort zabił rodziców Harry'ego, ale Harry przeżył śmiertelny atak - pozostawiając go z blizną w kształcie błyskawicy na czole. Jednak Harry dorasta nieświadomy swojej sławy, ponieważ wychował się w świecie mugoli (nie-czarodziejów). Kiedy Harry otrzymuje zaproszenie do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, jego życie zmienia się na zawsze. Seria podąża za Harrym podczas jego lat w szkole, gdzie odkrywa, że Voldemort powrócił. Z pomocą swoich najlepszych przyjaciół Rona i Hermiony, Harry postanawia raz na zawsze pokonać Czarnego Pana!

Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie

Świat czarodziejów bardzo różni się od naszego. Jednym z najbardziej imponujących miejsc jest sam Hogwart: ogromny zamek pełen duchów, ruchomych obrazów, magicznych schodów i ukrytych komnat. Szkoła jest podzielona na cztery domy. Dom Harry'ego to Gryffindor, ale w zależności od tego, co wybierze dla Ciebie Tiara Przydziału, możesz skończyć w Hufflepuffie, Ravenclaw lub Slytherinie. Dołącz do Harry'ego i przemierzaj zamek Hogwart, aby odkryć jego sekrety w grze 3D Kogama: Harry Potter and the Castle of Hogwarts.

Harry Potter uczy się magii

W Hogwarcie młode wiedźmy i czarodzieje uczą się obrony przed czarną magią, eliksirów, transmutacji, zaklęć, zielarstwa, a nawet mają lekcje latania na miotle! Podczas gdy Harry podejmuje czarodziejski sport quidditcha i poznaje wielu nowych przyjaciół, dowiaduje się również, że ma niebezpiecznych wrogów, w tym rywalizującego ucznia Draco Malfoya i mistrza eliksirów Severusa Snape'a, szefa Domu Slytherinu.

Przygotuj się do gry w Harry Potter!

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć magiczne przygody w czarodziejskim świecie? Załóż szatę, złap za miotłę i leć do Hogwartu! Jeśli chcesz poznać nasze inne gry oparte na znanych filmach, odwiedź również naszą stronę z grami filmowymi!