Gry Dragon Ball Z

(1)

Gry Dragon Ball Z

Graj w darmowe gry Dragon Ball Z online na Waznygry

Pod koniec lat 90. i na początku 2000 r. Dragon Ball Z był wszędzie! Przeżyj ponownie przygody Goku, Vegety i innych Z Fighters w tej kolekcji zręcznościowych gier akcji. Pokonaj Friezę w jego ostatecznej formie lub staw czoła różnym ewolucjom Cella, aby chronić planetę i wzmocnić swoich ulubionych bohaterów Drużyny Z. Szukasz więcej treści związanych z mangą i anime? Koniecznie sprawdź też nasz przegląd gier anime!

Seria Dragon Ball

Japońskie anime Dragon Ball Z jest oparte na mangowej serii Dragon Ball autorstwa Akiry Toriyamy. Adaptacja TV serii jest podzielona na dwie połowy. Pierwsza traktuje o dzieciństwie Goku, od czasu, gdy poznaje Bulmę i dołącza do jej poszukiwań spełniających życzenia klejnotów Dragonball, aż po ostateczne starcie z Piccolo na Światowym Turnieju Sił Walki. Druga połowa serii była bardziej znana w Europie i USA i została wydana osobno pod tytułem Dragon Ball Z. Seria rozpoczyna się kilka lat później, gdy Goku jest dorosły i nowa obsada (często pozaziemska ) superzłoczyńców zagraża istnieniu Ziemi. Ta seria przedstawia również niektóre z najpopularniejszych i zapadających w pamięć postaci z serii, takich jak Gohan, Goten, Trunks, Freeza i Vegeta.

Dragon Ball spin-offy: over 9000!

Manga Dragon Ball pierwotnie trwała od 1984 do 1995 roku, a anime Dragon Ball zostało po raz pierwszy wyemitowane w Japonii w 1986 roku. Dragon Ball Z zadebiutował w japońskiej telewizji w 1989 roku, a jego premiera miała miejsce w USA w 1996 roku - w tym samym roku serial animowany zakończył się w Japonii. Seria była jednak tak ogromnie popularna, że zrodziła rosnącą serię spin-offów, w tym Dragon Ball GT i Dragon Ball Super, liczne premiery filmów anime i długą listę licencjonowanych gier wideo. Dragon Ball zainspirował także wiele znanych memów internetowych, takich jak źle zsynchronizowany i źle przetłumaczony wybuch Vegety podczas czytania poziomu mocy Goku: „To ponad 9000!”. Niezależnie od tego, czy widzieliście oryginalną serię, prawdopodobnie widzieliście towarzyszący jej obraz Vegety miażdżącego z wściekłością urządzenie zwiadowcze, a prawdopodobnie nawet dokładnie wiesz, jak wykrzyczeć te słowa.

Graj w gry Dragon Ball Z.

Na tej stronie znajdziesz naszą pełną kolekcję bezpłatnych tytułów Dragon Ball Z. Wybierz swoich ulubionych bohaterów i odblokuj specjalne ruchy, takie jak Kamehameha Goku lub atak Special Beam Cannon Piccolo. Pokonaj przeciwników i ocal Ziemię! Baw się dobrze!