more

Opis

Marzeniem Jennifer jest zdobycie nagrody za najlepsze akwarium i tylko Ty możesz pomóc jej je spełnić. Zanurz się w magicznym, podwodnym świecie i zbadaj go w poszukiwaniu drogocennych, ukrytych przedmiotów. Sprzedając je, zdobędziesz pieniądze na swoje piękne akwarium. Kupuj różne wyposażenie i dekoracje dla Twoich akwarystycznych stworzeń. Zapewniamy, że odwiedzisz jedna z najpiękniejszych miejsc, jakie kiedykolwiek widziałeś!

Wcielasz się w rolę Jennifer, studentki biologii morskiej. Pomóż jej zarobić na egzotyczne akwarium, które zdobędzie nagrodę Best Aquarium Award. Będziesz więc musiał nurkować w oceanie i zbierać przedmioty zaśmiecające wodę.
Za zarobione pieniądze możesz nabyć dekoracje do akwarium i uszczęśliwić rybki. Kupuj różne akcesoria, takie jak rośliny, muszle, korale czy urządzenia jak pompki i filtry, oraz nowe gatunki ryb, na przykład iglicznie i błazenki, i umieść je w swoim akwarium. Gra oferuje także wygaszacz ekranu, który można włączyć lub wyłączyć w trakcie gry i który odzwierciedla Twoje postępy w grze.
Ogólnie “The Hidden Odyssey” to gra wysokiej jakości, o pięknej oprawie artystycznej i płynnym przebiegu.

Kontrola
Używaj myszki w tej grze.