Gry Naruto

(1)

Naruto

Graj w gry Naruto na Waznygry

Na tej stronie znajdziesz naszą kolekcję gier Naruto z hałaśliwym i nieustępliwym bohaterem tytułowej serii mangi i anime, Naruto Uzumaki. Poznaj sekrety plemion ninja Konoha i walcz u boku bohaterów Drużyny 7. Oparta na mandze akcji większość naszych scen z Naruto to zręcznościowe bijatyki i platformówki RPG. Zacznij grać w gry na tej stronie lub przejrzyj naszą pełną kolekcję gier ninja i gier anime.

Manga i anime Naruto

Seria manga Naruto została narysowana i napisana przez Masashi Kishimoto. Seria została opublikowana w tygodniku Weekly Shonen Jump, najczęściej czytanym magazynie o mandze w Japonii, gdzie zajmowała pierwszą pozycję w rankingu przez prawie 15 lat. Historia opwiada o Naruto, gdy ten przechodzi przez akademię shinobi i pracuje, aby stać się Hokage lub naczelnym ninja w Wiosce Ukrytych Liści. Po urodzeniu potężny lis-demon został zapieczętowany w duszy Naruto. Ponieważ lis demon zdewastował wioskę przed uwięzieniem, Naruto dorasta, będąc nielubianym przez mieszkańców wioski.

Kontrolowanie dziewięcio-ogoniastego lisa-demona

Podczas swoich przygód Naruto kieruje się głęboką potrzebą uznania. Kiedy różni złoczyńcy — między innymi, Orochimaru, organizacja przestępcza Akatsuki, Obito „Tobi” i Madara Uchiha, próbują zniszczyć wioskę Konoha w serii ataków, Naruto musi nauczyć się kontrolować moc dziewięcio-ogoniastego lisa-demona, aby chronić swoich przyjaciół i dom. Po zakończeniu mangi w 2014 r. Nastąpiła kontynuacja zatytułowana „Boruto: Naruto Next Generations”. Ta seria skupia się na synu Naruto, Boruto i dzieciach innych bohaterów oryginalnej mangi.

Kolekcja gier Naruto

Wybierz swoją postać i wykonaj „Naruto-run” do zwycięstwa. Dołącz do innych postaci, w tym Kakashiego, Sakury, Sasuke, Rocka Lee, Gaary i innych, aby wziąć udział w nowej serii przygód ninja! Miłej gry!